Natalia Siwiec czyli piersi w świecie.


Chcielibyśmy mieć globalne gwiazdy i podbić z ich pomocą świat – ale niestety nam to nie wychodzi. Naszymi rodzimymi aktorami raczej  nie powalimy na kolana – ci zdolni są wycinani z amerykańskich filmów. W muzyce pop do największych gwiazd jak chodźmy Madonna dzielą nas lata świetlne. Póki co nie zanosi się ani na Nobla, Pulitzera czy Grammy. Zostaje lans przez ciało.

Na szczęście dla nas pojawiła się Natalia Siwiec i jej biust. Szczęśliwie podczas Euro Natalia zasiadła na Stadionie Narodowym. I tak to się zaczęło. Nie wiadomo czy był to spontan czy przygotowana akcja, ale zadziałało. Robi wrażenie.
Po prostu usiadła i pokazała, że ma czym oddychać. Od dawna żadna Polka nie była tak lansowana przez zagraniczne media. Siwiec ma sesje w przeróżnych magazynach, pokazują ją zagraniczne telewizje. Media gmerają w jej życiorysie, a na Pudelku jest codziennie.
Co myślicie na temat Natalii Siwiec?

/Na podstawie artykułu pani Karoliny Korwin Piotrowskiej z dwutygodnika „Party”/

2 myśli nt. „Natalia Siwiec czyli piersi w świecie.

  1. ona to nic więcej jak reklama kliniki gdzie ja poprawili, a nie śliczna Polka. Urody nie ma nic. Śliczne są poprawki chirurgiczne na niej :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>