Miłości z planu filmowego

10 aktorskich par, które odnalazły miłość na planie filmowym

Te pary w pracy odnalazły swoją druga połówkę. Połączył ich wspólnie spędzony na planie filmowym czas. Niestety, nie wszystkie związki przetrwały. Oto najpopularniejsze miłości zrodzone na planie filmowym.

# Angelina Jolie i Brad Pitt

Jest to bez wątpienia najgłośniejszy związek, który narodził się na planie. Wszystko działo się podczas kręcenia „Pana i Pani Smith”. Początkowo aktorzy dementowali doniesienia o płomiennym romansie, tym bardziej, że Pitt był wtedy mężem Jennifer Aniston. Ostatecznie Pitt porzucił Aniston. Dzisiaj Brad i Angelina są małżeństwem i rodzicami szóstki dzieci, z czego troje adoptowali.

# Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr.

Sarah spotkała Freddiego w 1997 na planie horroru „Koszmar minionego lata”, jednak publicznie zaczęli spotykać się dopiero w 2001 roku. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu. 19 września 2009 przyszła na świat ich córka Charlotte Grace, a 23 września 2012 syn Rocky James.

# Kristen Stewart i Robert Pattinson

Ta para poznała się na planie jednego z najpopularniejszych filmów o wampirach – „Zmierzch”. Połączył ich wielki romans, planowali nawet ślub. Niestety Kristen i Robert definitywnie rozstali się w 2013 roku, a powodem rozstania była zdrada aktorki.

# Zac Efron i Vanessa Hudgens


Pierwotnie o ich uczuciu mówiło się, że jest jedynie chwytem marketingowym mającym promować film „High School Musical”. Potem pojawiły się doniesienia o planowanym ślubie. Para rozeszła się w przyjaźni parę lat temu.

# Jennifer Garner i Ben Affleck

Jennifer Garner i Ben Affleck poznali się na planie superprodukcji „Pearl Harbor”, ale zaiskrzyło dopiero dwa lata później, podczas kręcenia filmu akcji „Daredevil”. Para ma trójkę dzieci – Violet, Seraphinę i Samuela. Dzisiaj bulwarowa prasa chce ich rozwieść.

# Tom Cruise i Nicole Kidman


Kolejną „historyczną” parą, która poznała się na planie są Tom Cruise i Nicole Kidman. Para spotkała się na planie filmu „Szybki jak błyskawica”. Niedługo po jego premierze, w tajemnicy przed światem wzięli ślub, a ich małżeństwo przetrwało 12 lat, podczas których zaadoptowali dwójkę dzieci. Dzisiaj są przyjaciółmi.

# Kim Basinger i Alec Baldwin

Kolejną para, których praca doprowadziła przed ołtarz są Kim Basinger i Alec Baldwin. Zagrali razem w komedii „Zawód: pan młody” i tam rozkwitło ich uczucie, które zakończyło się ślubem w 1993 roku. Po 9 latach para rozwiodła się, jednak pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Mają córkę Ireland.

# Elizabeth Taylor i Richard Burton


Ich romansem żył show-biznesowy światek lat 60. Para poznała się na planie „Kleopatry”, oboje byli w związkach, oboje zakochali się w sobie bez pamięci i dwukrotnie stawali na ślubnym kobiercu.

# Kurt Russell i Goldie Hawn

Ta para żyje w nieformalnym związku od 1983 roku, a poznali się na planie filmu „Szybka zmiana”. Mają syna Wyatta (ur. 10 lipca 1986).

# Melanie Griffith i Antonio Banderas

W 1996 roku na planie filmu „Zbyt wiele” Melanie Griffith poznała młodszego o trzy lata Antonia Banderasa. Razem byli przez 18 lat, mają córkę Stellę. Rozwiedli się w 2014 roku.

# Taylor Lautner i Taylor Swift

Taylor Lautner poznał Taylor Swift podczas zdjęć do komedii romantycznej „Walentyki”. Ich romans był krótki, ale budził wielkie zainteresowanie bulwarowej prasy.

# Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrel

Romans z planu, którym żyła cała Polska. Alicja poznała hollywoodzkiego gwiazdora na planie filmu „Ondine”. Film furory nie zrobił, ale uczucie, które zapłonęło między parą zrodziło ich syna Henry’ego Tadeusza. Związek nie przetrwał próby czasu.

# Penelope Cruz i Javier Bardem

Penelope i Javier poznali się na planie erotycznego thrillera Pedro Almodovara „Jamón, jamón”. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i … rozstali. Penelope nie była wtedy gotowa na związek i wolała poświęcić się karierze. Kiedy w 2007 roku znowu znaleźli się na planie filmu, nic już nie stało na przeszkodzie ich miłości. Praca w „Vicky Cristina Barcelona” okazała się wystarczającą iskrą, by na nowo rozpalić żar miłości od pierwszego wejrzenia, która dosięgła parę kilkanaście lat wcześniej. Dzisiaj są szczęśliwymi małżonkami i rodzicami.

# Rachel Weisz i Daniel Craig

Ta piękna para nie potrzebowała romantycznej scenerii, by wzniecić w swoich sercach ogień. Ich uczucie zapłonęło na planie horroru „Dom snów”.

# Emma Stone i Andrew Garfield

Emma i Andrew zapałali do siebie uczuciem w 2012 roku na planie „Niesamowitego Spidermana”. Obecnie uchodzą za jedną z piękniejszych par w Hollywood.

# Ryan Gosling i Rachel McAdams

Rachel i Ryan spotkali się na planie filmu „Pamiętnik”, gdzie zagrali szalenie zakochaną parę. Zaczęli się spotykać na poważnie zaraz po zakończeniu pracy na planie, czyli w 2004 roku. Według reżysera, Nicka Cassavetes na początku para nie mogła się dogadać, ani nawet patrzeć na siebie. Wszystko za sprawą głębokiej chemii do siebie. Jedno z nich poprosiło o nagrywanie scen oddzielnie. Po trzech latach wspaniałego związku rozstali się. Powód rozstania nie jest znany, ale mówi się że Rachel bardzo źle się czuła z medialnym zainteresowaniem wokół jej związku.

# Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley i Liam poznali się na planie „Ostatniej piosenki”, gdzie zagrali parę. W życiu prywatnym byli przez 4 lata razem, planowali ślub, ale związek ostatecznie rozpadł się. Cyrus potem w wywiadach mówiła, że ciągnęła ten związek tak długo, ponieważ bała się być sama.

# Channing Tatum i Jenna Dewan

Mamy rok 2006. Na planie filmu „Step Up” Channing Tatum spotyka swoją przyszłą żonę, Jennę Dewan. Aktorzy pobierają się w 2009 roku, a w 2013 na świat przychodzi ich pierwsza córeczka, Everly.

# Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively swojego obecnego męża i ojca córeczki, Ryana Reynoldsa, poznała w 2012 roku na planie Green Lantern. W tym samym roku wzięli ślub, a w 2014 na świat przyszła James.

# Ashton Kucher i Mila Kunis

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się już w 1998 roku na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte”. Ich znajomość przerodziła się w miłość dopiero po kilkunastu latach, w 2012 roku, kiedy Kutcher był w separacji z 16 lat starszą od siebie aktorką Demi Moore. 2 października 2014 roku urodziła się ich córka Wyatt Isabelle Kutcher, a para 4 lipca 2015 para wzięła ślub.

Źródła zdjęć [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>