Najbardziej nielubiane polskie celebrytki

Znaleziony obraz

Świat show-biznesu regularnie dostarcza nam nowe gwiazdki mniejszego lub większego formatu. Czasem zdarza się, że któraś z nich staje się w mgnienia oku obiektem hejtu. Dlaczego tak się dzieje? Czy to zazdrość? A może po prostu czujemy przesyt spowodowany ich obecnością. Nie oszukujmy się, Polacy (a bardziej Polki) nie lubią celebrytek zarozumiałych, przemądrzałych, lansujących się na ściankach, sprzedających swoją prywatność, takich, które sławę zyskały wyłącznie dzięki skandalom czy bogatym mężom.

Oto subiektywna lista polskich gwiazd, które działają nam na nerwy.

Anna Lewandowska

Znalezione obrazy dla zapytania anna lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego. Kto to Robert każdy wie. Mówi, że nie chce odcinać kuponów od kariery męża, a mimo to internauci wylewają na nią wiadra pomyj. Dlaczego? „Z takim nosem zdjęć od boku się nie robi”. „Jak bym miała tyle milionów, to też bym tylko skakała”. Takie wpisy na Facebooku Lewandowskiej to jedynie czubek góry lodowej hejtu, jaki spływa na żonę najbardziej znanego polskiego piłkarza. Polakom najwyraźniej nie podoba się, że dziewczyna działa, występuje w reklamach, jest aktywna. „To przez zazdrość” – uważają specjaliści.

Annie Lewandowskiej zaczęto wytykać, że robi karierę na plecach męża, że gdyby nie Robert, nikt by o niej nie słyszał. Że łatwo udziela się rad, gdy ma się miliony na koncie. „Lewandowska chwali się power śniadaniem! 40 ZŁOTYCH ZA MISECZKĘ” – grzmiał jeden z serwisów plotkarskich, gdy Anna umieściła na swoim blogu przepis na energetyczne śniadanie. „Dodałabym jeszcze kawior z jesiotra, koniecznie z wód południowych Oceanu Indyjskiego” – to jeden z komentarzy.

Przyczyną są wpadki Anny, których lista jest coraz dłuższa.

Wytknięto jej nie tylko zdjęcie śniadania za 40 zł lecz także liczne błędy ortograficzne we wpisach na Facebooku, plamy potu na kreacji, w której wystąpiła, promując swoją książkę, zbyt krótką sukienkę na pokazie La Manii.

Ostatnio Lewandowska znalazła się w ogniu krytyki, po tym jak zaapelowała o pomoc pieniężną dla chorej koleżanki. Niestety obok szeregu pełnych wsparcia komentarzy pojawiły się pytania: „Dlaczego sama jej nie pomożesz?” „Chyba stać Cię na finansowe wsparcie dla niej.”

Natalia Siwiec

Znalezione obrazy dla zapytania natalia siwiec

Szerszej publiczności stała się znana podczas Euro 2012, kiedy to pojawiła się na naszych stadionach w podkreślających jej sztuczne piersi strojach. Choć jak zapewnia operacje plastyczne, którym niejednokrotnie się poddała, były potrzebne do zaistnienia w świecie modelingu, zdecydowana większość internautów jest przekonana, że zniszczyły one jej naturalne piękno.

Celebrytka znana z nieelokwentnych wypowiedzi zasypuje nas zdjęciami z wakacji, z uroczystości na które wciąż jest zapraszana i bez zażenowania przyznaje się do tego, że po prostu ma w życiu farta. Nie wstydzi się swojego ulepszonego ciała, chwali się jednorazowymi zakupami za 40 tys. złotych, chętnie pozuje do rozbieranych sesji i z dnia na dzień stała się ekspertką od wszystkiego.

Hanna Lis

Znalezione obrazy dla zapytania Hanna Lis

Hanna Lis przez przeciętnego Kowalskiego postrzegana jest jako tzw. zimna suka, która odbiła męża swojej przyjaciółce, Kindze Rusin. Jest pewną siebie, rzeczową i nieustępliwą kobietą, więc ciężko będzie jej naprawić swój wizerunek.

Jarosław Gugała, szef serwisu informacyjnego Polsatu, powiedział w rozmowie z „Super Expressem”, że po odejściu Hanny „Wydarzenia” zyskały na oglądalności całe 20 procent!

To może być początek końca jej telewizyjnej kariery. Kto zatrudni osobę, na widok której widzowie wyłączają telewizory?

Niedawno pani Lis zamknęła swój profil twitterowy. Dziennikarka nie wytrzymała fali krytyki po jej wywiadzie dla „Vivie” w którym opowiedziała m.in. o trudnej sytuacji życiowej po rozstaniu z Telewizją Polską i kłopotach finansowych. – Nawet ja nie wytrzymuję takiej dawki hejtu – napisała na swoim Twitterze dziennikarka.

W wywiadzie dla Vivy opowiedziała m.in. o tym jak w styczniu br., zaraz po zmianie władz w Telewizji Polskiej, pożegnano się z nią. – Utrata pracy i środków do życia, bo wbrew temu, co się mówiło, nie dostałam żadnej odprawy – nie jest czymś szczególnie przyjemnym, gdy ma się na utrzymaniu dwoje dzieci i chorą mamę – stwierdziła dziennikarka w wywiadzie.

Te wypowiedzi zostały niemiłosiernie skrytykowane przez internautów. Zwrócili oni uwagę na to, że Hanna Lis w ostatnich dniach zamieszczała na Instagramie swoje zdjęcia z kurortów w Grecji i Portugalii. Na Twitterze stworzono tag #DramatyHani, z którym zamieszczano wpisy wyśmiewające problemy finansowe dziennikarki.

Także mąż dziennikarki, Tomasz Lis nie należy do najbardziej lubianych dziennikarzy. Lisowie wydają się widzom bardzo chłodni, eleganccy, a przez to niedostępni, czego ludzie nie lubią -tłumaczy w rozmowie z Dziennikiem socjolog Urszula Jarecka.

Sara Boruc

Znalezione obrazy dla zapytania sara boruc

Kiedyś Sara Mannei. Żona piłkarza Artura Boruca, blogerka modowa, która swego czasu prowadziła program w Polsat Cafe („Shopping Queen”). Sara zasłynęła m.in. kontrowersyjnymi wypowiedziami o zakupach. W rozmowie z „Faktem” powiedziała: „900 złotych na zakupy to nie jest dużo pieniążków. Nawet jeśli zakupy robimy w sieciówkach”. Sara słynie zresztą z upodobania do luksusowych ubrań – do jednego ze zdjęć, jak zauważył „Fakt”, pozowała z torebką Hermes Birkin wartą… 47 tys. zł.

Polakom takie obnoszenie się z pieniędzmi się nie podoba. „Tragedia. Inna bajka. O Kopciuszku. Ale Kopciuszek był mądry” – pisze jedna z internautek. „Sara, naprawdę zejdź już na ziemię, bo niedługo polecisz w kosmos”; „Raczej nie przeżyłaby miesiąca za średnią polską krajową – to chyba tyle, co jedno ramiączko od jej torebki” – skomentowali kolejni.

Natasza Urbańska

Znalezione obrazy dla zapytania natasza urbańska

Jest ładna i utalentowana, ma warsztat taneczny, potrafi grać i śpiewać, ale… No właśnie – może jest zbyt idealna, zbyt dopracowana? Od kilkunastu lat Natasza konsekwentnie próbuje przebić się do pierwszej ligi artystów, tymczasem wciąż jest kojarzona z wygibasami na scenie lub popisami w „Jak Oni Śpiewają” i „Tańcu z gwiazdami”. W obu programach Urbańska zajęła drugie miejsce i przy okazji wydało się, że Natasza nie do końca potrafi pogodzić się z porażkami.

Małgorzata Rozenek

Znalezione obrazy dla zapytania Małgorzata Rozenek

Nie lubimy osób, które słyną z tego, że wszystko robią perfekcyjnie. Gdy zaś zdarzy im się wpadka, szczególnie taka, którą uwiecznią paparazzi albo kamery, zacieramy ręce z uciechy, sądząc, że zdobyliśmy dowód na to, że ten chodzący ideał ma skazę. Pani Rozenek zasłynęła z programu, który upublicznia i piętnuje bałagan, chaos, brak umiejętności uporządkowania swojego domu i życia.

Poza tym w Pani Rozenek (teraz Majdan) nie podoba się nam fakt, że ukrywa swój wiek, a wręcz się odmładza.

Agnieszka Włodarczyk

Znalezione obrazy dla zapytania Agnieszka Włodarczyk

Aktorka straciła sporą rzeszę sympatyków po tym, gdy w mediach pojawiły się informacje o jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktor był wcześniej związany z Anetą Zając, z którą wychowywał dzieci. Co prawda Agnieszka zapewniła, że żadnego związku nie rozbiła, ale cała sprawa nie wpłynęła pozytywnie na jej wizerunek.

Lubiliśmy ją w ,,Sarze”. Rozśmieszała nas w ,,13 posterunku”, gdzie zagrała sprytną i wygadaną siostrę Cezarego Pazury. Poznaliśmy ją jako gwiazdę, która potrafi śpiewać. Nie znieśliśmy jednak tego, że własne szczęście zbudowała na rozpadzie wydawałoby się udanego związku. Odkąd rozdzieliła Anetę Zając z jej wieloletnim partnerem i zarazem ojcem jej dwójki maleńkich dzieci – Mikołajem Krawczykiem stała się najmniej lubianą postacią ,,Pierwszej miłości”, której fani życzyli wszystkiego, co najgorsze.Napiętnowana przez internautów straciła sympatię dotychczasowych widzów. Nie pomogły wywiady w kolorowej prasie, gdzie już na okładkach sugerowała, że wreszcie udało jej się odnaleźć miłość swojego życia.

A Wy kogo dodalibyście do tego „zaszczytnego” grona?

Źródła zdjęć: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>